Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Zakwaterowanie

  • Noclegi tymczasowe w Przystanku Józefów

Uchodźcy trafiający do Polski bezpośrednio z Ukrainy, którzy nie mają możliwości zorganizowania noclegu we własnym zakresie, mogą tymczasowo zatrzymać się w Przystanku Józefów. Przystanek zorganizowany jest w hali sportowej (łózka polowe w dwóch salach gimnastycznych). 

Ze względu na dużą rotację nie ma możliwości rezerwowania miejsc z dużym wyprzedzeniem. Przed przyjazdem koniecznie prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności łóżek. W przeciwnym przypadku istnieje ryzyko nieprzyjęcia nowych gości.

Kontakt w sprawie noclegów w Przystanku Józefów: Krystyna Olesińska, tel. 505 032 202. 

 

  • Oferujesz zakwaterowanie?

 

Jeśli możesz udostępnić pokój/mieszkanie/dom, zarówno bezpłatnie jak i na zasadach komercyjnych skontaktuj się z nami poprzez mail ukraina@jozefow.pl. Określ liczbę osób, które możesz przyjąć i czas na jaki możesz udostępnić zakwaterowanie oraz warunki finansowe. Zaznacz jeśli rodzinie mogą towarzyszyć zwierzęta. 

 

 

 

  • Informacje o noclegach w Warszawie 

(informacja dzięki Metropolii Warszawa):

W punktach informacyjno-pomocowych udzielane są informacje o noclegowniach i mieszkaniach udostępnianych przez warszawiaków.

Centrum Wielokulturowe, ul. Jagiellońska 54 tel. +48 22 648 11 11 oraz +48 604 932 969, czynne codziennie w godz. od 8:00 do 20:00

Dom Ukraiński/Nasz Wybór, ul. Zamenhofa 1, całodobowa infolinia: +48 727 805 764

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij