Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Kontakt do pracowników UM

Sekretariat Burmistrza

Iwona Grabowska

Bud. A, pok. 119

um.sekretariat@jozefow.pl

22 779 00 25

 

Biuro Rady Miasta

Marta Wrońska

Bud. B

m.wronska@jozefow.pl

22 779 00 27

Katarzyna Piętka Bud. B

k.pietka@jozefow.pl 

22 779 00 27

 

Biuro Obsługi Klienta

Beata Kamińska

Bud. A

um@jozefow.pl

22 779 00 00

Anna Lipińska

Bud. A

um@jozefow.pl

22 779 00 00

Katarzyna Gasek

Bud. A

um@jozefow.pl

22 779 00 00

 

Stanowisko ds. Obronnych, Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego

Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Marek Obrębski

Bud. A. pok. 4

m.obrebski@jozefow.pl

22 779 00 51

 

Urząd Stanu Cywilnego

Marzena Szczęśniak

Bud. A, pok. 8

szczesniak@jozefow.pl

22 779 00 46

 

Rzecznik Prasowy Burmistrza Miasta Józefowa

Krystyna Olesińska

Bud. B, pok. B3

k.olesinska@jozefow.pl

22 778 11 75

505 032 202

 

Referaty

 

Referat Administracji i Kadr

Mirosława Ostrowska

Bud. A, pok. 124

m.ostrowska@jozefow.pl

22 779 00 49

Magdalena Jóźwicka

Bud. A, pok. 124

m.jozwicka@jozefow.pl

22 779 00 49

 

Referat Ewidencji Ludności

Marzena Szczęśniak 

Bud. A, pok. 8

szczesniak@jozefow.pl

22 779 00 46 

Elżbieta Tomaszewska

Bud. A, pok. 8

e.tomaszewska@jozefow.pl

22 779 00 11

Renata Nosarzewska

Bud. A, pok. 8

r.nosarzewska@jozefow.pl

22 779 00 11

 

Referat Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

Bożena Pukaczewska 

Bud. B, pok. 5

um.rgign@jozefow.pl

22 779 00 44

Stefan Koc 

Bud. B, pok. 6

 

22 779 00 47

Anna Kobus

Bud. B, pok. 5

a.kobus@jozefow.pl

22 779 00 44

Robert Książek 

Bud. B, pok. 6

r.ksiazek@jozefow.pl

22 779 00 47

Barbara Ormaniec

Bud. B, pok. 6

b.ormaniec@jozefow.pl

22 779 00 47

Tomasz Witowski 

Bud. B, pok. 6

t.witowski@jozefow.pl

22 779 00 21

Agnieszka Górska

Bud. B, pok. 6

agnieszka.gorska@jozefow.pl

22 779 00 21

Agata Dutkiewicz

Bud. B, pok. 2

a.dutkiewicz@jozefow.pl

22 779 00 52

Anna Niemyjska

Bud. B, pok. 2 a.niemyjska@jozefow.pl 22 779 00 53

 

Referat Gospodarki Komunalnej

Magdalena Cymerman  

Bud. A, pok.125

m.cymerman@jozefow.pl

22 779 00 55

Sebastian Jałocha

Bud. A, pok. 120

sjalocha@jozefow.pl

22 778 11 80

Renata Kałowska

Bud. A, pok. 120

r.kalowska@jozefow.pl

22 779 00 48

Karolina Zakrzewska

Bud. A, pok. 125

k.zakrzewska@jozefow.pl

22 779 00 16

Emilia Kwiatkowska

Bud. A, pok. 121 e.kwiatkowska@jozefow.pl

22 779 00 20

Aleksandra Osiak

Bud. A, pok. 121 a.osiak@jozefow.pl 

22 779 00 20

Grzegorz Drzazga

Bud. A, pok. 120 g.drzazga@jozefow.pl   22 779 00 18

 

Referat Informatyki

Tomasz Kowalczyk

Bud. A, pok. 3

t.kowalczyk@jozefow.pl

22 779 00 31

22 779 00 81

Daniel Pietrzak

Bud. A, pok. 3

d.pietrzak@jozefow.pl

22 779 00 31

22 779 00 81

Sławomir Zieliński

Bud. A, pok. 3

s.zielinski@jozefow.pl

22 779 00 31

22 779 00 81

 

Referat Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu (Bud. Przedszkola Miejskiego Nr 2, ul. Sosnowa 17)

Dorota Kembrowska

 

kembrowska@jozefow.pl

22 779 00 23

Elżbieta Czarnogłowska

 

e.czarnoglowska@jozefow.pl

22 779 00 41

Iwona Kania 

 

i.kania@jozefow.pl

22 778 11 70

Daria Olifirowicz 

 

 d.olifirowicz@jozefow.pl

22 779 00 41

Wioleta Sztengauzer

 

w.sztengauzer@jozefow.pl

22 778 11 70

Dorota Toczewska

 

d.toczewska@jozefow.pl

22 779 00 41

 

Referat Realizacji Budżetu 

Jolanta Rudnicka

Bud. A, pok. 122

j.rudnicka@jozefow.pl

22 779 00 34

Ewa Walkiewicz 

Bud. A, pok. 122

e.walkiewicz@jozefow.pl

22 779 00 34

Jolanta Chruścielewska 

Bud. A, pok. 126

j.chruscielewska@jozefow.pl

22 778 11 99

Aldona Grzywacz

Bud. A, pok. 123

a.grzywacz@jozefow.pl

22 778 11 69

Hanna Kiliszek 

Bud. A, pok. 126

h.kiliszek@jozefow.pl

22 778 11 99

Anna Kondej 

Bud. A, pok. 122

a.kondej@jozefow.pl

22 779 00 36

Iwona Patejko

Bud. A, pok. 122

i.patejko@jozefow.pl

22 779 00 36

Izabela Skrobińska 

Bud. A, pok. 126

 i.skrobinska@jozefow.pl

22 779 00 43

Anna Rak

Bud. A annarak@jozefow.pl 22 779 00 36

 

Referat Realizacji Projektów  (ul. Sosnowa 17 c)

Marzena Czerbniak

Bud. C

m.czerbniak@jozefow.pl

22 779 00 57

Monika Mouketou-Tarazewicz 

Bud. C

m.tarazewicz@jozefow.pl

22 778 11 72

Stella Dorota Sokół

Bud. C

d.sokol@jozefow.pl

22 779 00 59

Monika Szołucha - Przybyś

Bud. C

m.szolucha@jozefow.pl

22 779 00 05

Monika Gajownik Bud. C m.gajownik@jozefow.pl

22 779 00 05

Karolina Trzpil

Bud. C k.trzpil@jozefow.pl 22 778 11 72

Karolina Gula

Bud. C k.gula@jozefow.pl  22 779 00 59

  

Referat Rozwoju i Promocji Gospodarczej

Edyta Komińczyk

Bud. A, pok. 2

edyta.kominczyk@jozefow.pl

22 779 00 58

Kinga Bogucka

Bud. A, pok. 1

k.bogucka@jozefow.pl

22 779 00 10

Karolina Szostak

Bud. A, pok. 1

k.szostak@jozefow.pl

22 779 00 10

Ewa Prokopczyk

Bud. A, pok. 1

ewa.prokopczyk@jozefow.pl

22 778 11 86

 

Referat Świadczeń Rodzinnych 

Marianna Rutkowska

Bud. B, pok. 1

m.rutkowska@jozefow.pl

22 779 00 29

Sylwia Łoskot 

Bud. B, pok. 1

s.loskot@jozefow.pl

22 779 00 29

Magdalena Wachnik 

Bud. B, pok. 1

m.wachnik@jozefow.pl

22 779 00 29

Marta Krzemińska 

Bud. B, pok. 1  m.krzeminska@jozefow.pl   22 779 00 29

 

 

Referat Windykacji Należności 

Magdalena Pozorek 

Bud. A, pok. 3

m.pozorek@jozefow.pl 

22 779-00-26

Sylwia Witan

Bud. A, pok. 5

s.witan@jozefow.pl

22 779 00 42

Agnieszka Woźniak 

Bud. A, pok. 5

a.wozniak@jozefow.pl

22 778 11 65

Angelika Chodas

Bud. A, pok. 7 a.chodas@jozefow.pl  22 779 00 33

Agnieszka Kabulska

Bud. A, pok. 5 a.kabulska@jozefow.pl  22 778 11 65

Magdalena Żebrowska

Bud. A, pok. 5 m.kurkowska@jozefow.pl  22 779 00 26

Joanna Smolińska-Babicz

Bud. A, pok. 7 j.smolinska@jozefow.pl  22 779-00-33

 

Referat Wymiaru i Kontroli Podatkowej

Agnieszka Piotrowska  

Bud. A, pok. 3

a.piotrowska@jozefow.pl

22 779 00 56

Marzena Belka 

Bud. A, pok. 3

m.belka@jozefow.pl

22 779 00 32

Arkadiusz Zaborowski 

Bud. A, pok. 3

a.zaborowski@jozefow.pl

22 779 00 32

Magdalena Oleksiak

Bud. A, pok. 3

m.oleksiak@jozefow.pl 

22 779 00 32

 

Referat Zagospodarowania Przestrzennego

Dariusz Rogowski

Bud. B, pok. 3

rogowski@jozefow.pl

22 779 00 37

Izabella Gawryszewska 

Bud. B, pok. 4

i.gawryszewska@jozefow.pl

22 779 00 17

Małgorzata Kacperska 

Bud. B, pok. 4

m.kacperska@jozefow.pl

22 779 00 17

Paweł Kowalski 

Bud. B, pok. 4

p.kowalski@jozefow.pl

22 778 11 71

Agata Maciąg

Bud. B, pok. 4

a.maciag@jozefow.pl

22 778 11 71

 

Referat Zamówień Publicznych i Ochrony Środowiska

Małgorzata Fiedukowicz 

Bud. A, pok. 115

m.fiedukowicz@jozefow.pl

22 779 00 39

Inez Winiarczyk

Bud. A, pok. 115

i.winiarczyk@jozefow.pl

22 779 00 39

Michał Piętka 

Bud. A, pok. 115

m.pietka@jozefow.pl

22 779 00 54
505 466 335

Maciej Bogusz

Bud. A, pok. 115

m.bogusz@jozefow.pl

22 779 00 54
789 036 769

 faks

22 779 00 26

22 779 00 26

 

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij