Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Ależ to był koncert!

14 czerwca 2022

W ostatni weekend Józefów hucznie obchodził swoje 60. urodziny. Kulminacją był koncert Orkiestry Adama Sztaby z zaproszonymi gośćmi. Frekwencja, pogoda i nastroje dopisały, a muzycy dali z siebie wszystko. - Myślimy o organizacji podobnych wydarzeń częściej niż przy okazji okrągłych urodzin Miasta - mówi burmistrz Marek Banaszek.

 

Program obchodów 60-lecia Józefowa został przygotowany tak, aby uwzględniać różne zainteresowani, grupy wiekowe i formy spędzania wolnego czasu. Była więc rowerowa gra miejska, atrakcje dla dzieci, food trucki i występy artystyczne. Wieczorem burmistrz Marek Banaszek, przewodniczący Rady Miasta Mariusz Batorski i przewodnicząca RM Urszula Zielińska wręczyli nagrody "Zasłużony dla Miasta Józefowa". Ceremonię poprowadziła Kinga Głogowska.

Gwoździem programu obchodów i wisienką na torcie był koncert orkiestry pod batutą mieszkańca Józefowa Adama Sztaby z udziałem zaproszonych gości: Kasi Moch, Kuby Badacha, młodej józefowianki Leny Rzanny, Łukasza Gocławskiego i Katarzyny Burzymowskiej.

Artyści zaprezentowali nowe aranżacje znanych piosenek, ale i utworów muzyki klasycznej. W repertuarze obok m.in. Kory i Kultu i znalazł się także Chopin. 

Cały koncert odbywał się na dużej scenie specjalnie zainstalowanej w tym celu na skwerze przed MOK, który tego był tego wieczoru do granic zapełniony publicznością. Artyści dali czadu, co widzowie ocenili bardzo wysoko.

Dziękujemy za Państwa udział!

 

Galeria zdjęć

 

(Miasto Józefów)

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij