Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

1% podatku

Od 2004 roku podatnicy przekazują 1% swojego podatku dochodowego organizacjom pożytku publicznego (OPP). Ten obowiązek dotyczy wszystkich, ale większość z nas może samodzielnie zdecydować której OPP przekazać pieniądze. 

 

Jak to zrobić?

 

W tym roku, od 15 lutego wstępnie wypełnione deklaracje każdego podatnika pojawią się na portalu Ministerstwa Finansów: podatki.gov.pl.  Do 30 kwietnia 2021 roku można je zaakceptować, edytować, lub wysłać rozliczenie samodzielnie. Kto tego nie zrobi, zostanie rozliczony na podstawie danych służb podatkowych.

Sprawdzając swoją deklarację na podatki.gov.p można zaznaczyć do której OPP ma trafić 1% naszego podatku. To bardzo proste – wystarczy wpisać nazwę organizacji pożytku publicznego wraz z numerem KRS. 

 

Swój 1% możesz przekazać OPP działającym w Józefowie oraz mieszkańcom naszego miasta pozostającym pod opieką innych organizacji:

 

OPP w Józefowie:

 

Mieszkańcy pod opieką pozostałych OPP:

  • Gwiazdobranie i Dawanie (Fundacja "Zdążyć Dzieciom z pomocą"), KRS: 0000037904. W rubryce "Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%" wpisz "12925 Gwiazdobranie i Dawanie"
  • Michał (Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek), KRS 0000336442,

 

 

Pozostałe OPP działające na rzecz Józefowa:

 

Jeśli chcesz, aby na liście znalazła się informacja o Tobie lub Twoim bliskim, na rzecz którego można przekazać 1% podatku napisz: k.olesinska@jozefow.pl .

 

 

Pełna lista OPP w Polsce.

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij