Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

ZUS będzie wypłacał świadczenia Dobry Start - dyżur ZUS w Józefowie

16 lipca 2021

Od najbliższego roku szkolnego wnioski o 300+ będzie można składać tylko przez Internet. Jeśli nie masz takiej możliwości pomoże Ci w tym pracownik ZUS podczas dyżuru, który będzie pełnił w UM Józefowa 7 i 27 lipca. 

 

 

Od roku szkolnego 2021/2022 świadczenie w ramach programu Dobry start (tzw. 300+), dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny, będzie przyznawał i wypłacał Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wnioski będzie można składać od 1 lipca do 30 listopada tylko drogą elektroniczną - z portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, za pośrednictwem portalu Emp@tia lub przez serwisy bankowości elektronicznej banków, które udostępnią taką możliwość. ZUS wypłaci świadczenie na konto bankowe wskazane we wniosku.

W Urzędzie Miasta Józefowa (budynek B, sala Rady Miasta) będzie zorganizowany punkt mobilny, w którym pracownik ZUS udzieli pomocy świadczeniobiorcom w zakładaniu profilu PUE i wysyłaniu wniosku o świadczenie „Dobry Start”. Zainteresowanych zapraszamy do punktu mobilnego w dniu 7 lipca 2021 r. w godz. 9.00 – 12.00 oraz w dniu 27 lipca 2021 r. w godz. 9.00 – 12.00.

 

 

(ZUS/ UM Józefów)

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij