Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Zebra prosi o światło

04 października 2021

Jaka zebra? Ta na przejściach przez Wiązowską, Nadwiślańską, Wawerską i Wyszyńskiego. Jakie światło? Jasne, nowoczesne, mocno oświetlające przejścia dla pieszych. A co ja mogę? Wszystko! Bo to od Ciebie zależy czy projekt doświetlenia przejść na zebrach zostanie wybrany do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. 

 
 

 


Trwa głosowanie na projekty zgłoszone w Budżecie Obywatelskim Mazowsza (BOM). W Twoim mieście zgłoszono dwa projekty, które dzięki Tobie mogą pomóc w poprawie bezpieczeństwa na drogach wojewódzkich w Józefowie.

 

Dlaczego dzięki Tobie?

Bo to Ty i inni mieszkańcy Mazowsza zadecydują które projekty zostaną zrealizowane.

 

Co to za projekty?

 

Jak zagłosować?

- Wejdź na stronę https://bom.mazovia.pl/glosowanie i wybierz projekt 188 z puli podregionalnej - "Dobrze się widzieć" 76 - "Zwolnij i jedź bezpiecznie" z puli ogólnowojewódzkiej.


Pogubiłeś się? oto pełna instrukcja głosowania:

 

  • Wejdź na stronę https://bom.mazovia.pl/glosowanie
  • Wybierz żółty przycisk "Rozpocznij głosowanie".
  • Wypełnij formularz danych osobowych.
  • Wybierz projekt z puli ogólnowojewódzkiej. W pole "szukaj po nr" wpisz "76". Upewnij się, że jest to projekt "Zwolnij i jedź bezpiecznie" i zaznacz okno wyboru "wybierz".
  • Następnie kliknij żółty przycisk pod napisem "Wybierz projekt z puli podregionalnej", który właśnie się pojawił.
  • W polu "szukaj po nr" wpisz "188". Upewnij się, że jest to projekt "Dobrze się widzieć" i zaznacz pole wyboru "wybierz".
  • Na podany numer telefonu otrzymasz SMS. Wpisz go w pole na stronie.

 Gratulacje! Wsparłeś projekty poprawiające bezpieczeństwo na drogach w Józefowie!


Dlaczego to takie ważne?

Miasto nie może zarządzać drogami wojewódzkimi. W Józefowie to ulice Nadwiślańska, Wiązowska, część Wawerskiej i Wyszyńskiego. Decyzja o każdej inwestycji - przebudowie, pasach, chodnikach, światłach, radarach czy oświetleniu - należy do Województwa Mazowieckiego. W wielu przypadkach wnioski Józefowa o poprawę bezpieczeństwa na drogach były przez Województwo odrzucane. Ale projekt wyświetlaczy prędkości i oświetlenia przeszedł już pozytywną weryfikację. To znaczy, że jeśli wygra - zostanie zrealizowany!

 

Nie czekaj, czasu jest coraz mniej. Głosować można tylko do 10 października. Powiedz o tym sąsiadom, znajomym i rodzinie. Na projekty z Józefowa może głosować każdy mieszkaniec województwa mazowieckiego!

Pełna mobilizacja!

 

 

Zebra na pasach i napis

 

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij