Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Wakacje!

25 czerwca 2021

Zabrzmiał ostatni dzwonek i rozpoczęły się wakacje. Miłego i bezpiecznego wypoczynku!

 

Nadzwyczajny rok szkolny zakończył się całkiem tradycyjnym pożegnaniem. Uczniowie zebrali się na boiskach swoich szkół, aby usłyszeć ostatni dzwonek i oficjalnie rozpocząć wakacje. Burmistrz Marek Banaszek przekazał im życzenia miłego wypoczynku i wyrazy uznania za sprostanie trudnym warunkom, w jakim przyszło im uczyć się przez ostatnie miesiące.

 

"Drodzy Uczniowie, odbieracie dziś dyplomy, które są nie tylko świadectwem ukończenia szkoły podstawowej, ale również świadectwem waszej niezwykłej motywacji i umiejętności sprostania nadzwyczajnym wymaganiom. Ten rok szkolny przejdzie do historii oświaty jako niezwykle trudny, a Wy – jako uczniowie, którzy wykazali się dojrzałością i potrafili czerpać siłę z przeciwności losu.

Szanowni Rodzice, życzę Państwu wytrwałości w obowiązkach rodzicielskich i aby okres wakacji pozwolił Państwu odetchnąć od trudnej sztuki łączenia obowiązków służbowych i domowych z wyzwaniami wynikającymi z nauczania zdalnego.

Drodzy Nauczyciele, składam wyrazy szacunku i uznania za pracę w taki wymagających warunkach jakie towarzyszą nam już od ponad roku. 

Życzę Wam wszystkim, aby wakacje były radosne i słoneczne, a wrzesień przyniósł stabilizację i powrót do dawnego, spokojnego życia i tradycyjnej formy nauki", napisał Burmistrz Marek Banaszek.

 

Pracownicy Urzędu Miasta przyłączają się do życzeń.

 

Udanych wakacji!

 

(Miasto Józefów)

 

 

 

 

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij