Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Trzy zaproszenia od PZERiI

15 listopada 2023

 

Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Józefowie zaprasza na warsztaty florystyczne "Las w Słoiku", przygotowywania stroików świątecznych oraz na spotkanie informacyjne z pracownikami ZUS.

 

  • 23 listopada w siedzibie związku, w godzinach 10-13, odbędzie się spotkanie informacyjne z pracownikami Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Otwocku, którzy odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące świadczeń emerytalno-rentowych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno te osoby, które już pobierają świadczenia, jak i te, które dopiero zamierzają przejść na emerytury lub ubiegają się o inne świadczenia z ZUS.

 

  • 30 listopada zapraszamy naszych członków na warsztaty florystyczne, które odbędą się w siedzibie związku od godziny 10-tej, Tematem będzie “ Las w słoiku”. Maksymalna liczba uczestników to 15 osób. Informacje i zapisy w biurze związku w poniedziałki i czwartki od godz.10 do godz.13-tej.

 

  • 16 grudnia o godz.11-tej zapraszamy na warsztaty florystyczne. Będziemy robić stroiki na Święta Bożego Narodzenia. Maksymalna liczba uczestników 15 osób. Zapisy w biurze związku w poniedziałki i czwartki od godziny 10-tej do godz. 13-tej.

 

(PZERiI)

  

 

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij