Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Sukcesy szachistów z Józefowa

03 grudnia 2015

21 listopada w Wesołej odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowej, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w szachach szybkich. Zawodnicy z Józefowa trenowani przez Tadeusza Popisa odnieśli tam duże sukcesy zarówno drużynowe jak i indywidualne.

W Mistrzostwach wystartowała jedna drużyna z Gimnazjum im. Łączniczek AK, jedna ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Romualda Traugutta i aż trzy ekipy ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Olofa Palmego.

• Szkoły podstawowe

Drużyny z SP1 uplasowały się na: 5, 15 i 56 miejscu wśród 92 startujących reprezentacji szkół podstawowych z Mazowsza. Uczniowie z SP2 wywalczyli natomiast dobrą – 40. lokatę.