Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Spotkanie z doradcą energetycznym ODWOŁANE

10 maja 2024

Spotkanie nie odbędzie się z powodu zbyt małej liczby zainteresowanych.

 

 

Swoją wiedzą z zakresu prawidłowej gospodarki energią oraz możliwymi dotacjami (Program „Czyste Powietrze”) podzieli się Pan Tomasz Strakacz, doradca energetyczny z WFOŚiGW w Warszawie .

Program „Czyste Powietrze” od kwietnia tego roku uległ znaczącym zmianom, których efektem jest m.in. zmiana zasad udzielania prefinansowania w ramach programu lub wyboru urządzeń podlegających dofinansowaniu.     

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu, podczas którego będą mogli Państwo zdobyć przydatną wiedzę, która z pewnością pozwoli na łatwiejsze zaplanowanie inwestycji związanych z termomodernizacją swojego domu oraz wskaże z jakich źródeł dotacji mogą Państwo skorzystać przy realizacji określonych przedsięwzięć.

Osoby zainteresowane są proszone o dokonanie wcześniejszego zgłoszenia udziału w spotkaniu, w przypadku braku zainteresowanych spotkanie zostanie odwołane. Zgłoszenia na spotkanie można dokonać dzwoniąc pod nr telefonu 22 778 11 82 lub 789 036 769 oraz elektronicznie wysyłając imię i nazwisko wraz z numerem kontaktowym uczestnika na adres e-mail: m.bogusz@jozefow.pl .

 

(Miasto Józefów)

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij