Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Opaski bezpieczeństwa dla seniorów

10 lipca 2023

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Józefowie do 12 lipca 2023 r. prowadzi rekrutację do Programu „Korpus Wsparcia Seniorów”, na rok 2023, moduł II – opaski bezpieczeństwa.

Program jest skierowany do mieszkańców Miasta Józefowa w wieku 65 lat i więcej, którzy mają problemy z samodzielnym funkcjonowaniem ze względu na stan zdrowia, prowadzących samodzielne gospodarstwa domowe lub mieszkający z osobami bliskimi, które nie są w stanie zapewnić im wystarczającego wsparcia.

Celem Programu jest poprawa poczucia bezpieczeństwa oraz możliwości samodzielnego funkcjonowania w miejscu zamieszkania seniorów w wieku 65 lat i więcej przez dostęp do tzw. „opieki na odległość”.

W 2023 r. planowane jest udzielenie wsparcia w ramach Programu dla 23 osób.

Pogram finansowany jest ze środków pochodzących z dotacji celowej budżetu państwa oraz środków własnych Miasta Józefowa.

Dokumenty zgłoszeniowe należy dostarczyć osobiście – do Biura Programu: siedziba Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Józefowie ul. Sosnowa 17C, 05-420 Józefów.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Józefowie pod numerem telefonu: 22 789 53 93 w. 23 i 26.

 

(MOPS)

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij