Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Odwiedzi Cię firma EkoDialog

07 lipca 2021

Od 5 lipca do 10 września na terenie Miasta Józefowa przeprowadzana będzie inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła. Mieszkańców odwiedzą przedstawiciele firmy realizującej spis na zlecenie miasta.

 

W związku z przystąpieniem do realizacji działań w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021” (MIWOPiM 2021) od 5 lipca do 10 września 2021 r. na terenie Miasta Józefowa przeprowadzana będzie inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła. Podczas inwentaryzacji NIE BĘDĄ spisywane dane wrażliwe mieszkańców.

Dzięki dokładnemu spisowi, Miasto Józefów będzie mogło ubiegać się o dofinansowania do wymiany pozaklasowych źródeł ciepła dla mieszkańców oraz do innych zadań z zakresu ochrony powietrza.

Inwentaryzację przeprowadzi firma EkoDialog. Osoby wykonujące pracę w terenie posiadać będą imienne upoważnienia z numerem dowodu osobistego podpisane przez Burmistrza Miasta Józefowa.

Prosimy o udzielenie pomocy i niezbędnych informacji wykonawcom w/w inwentaryzacji. Osoby dokonujące spisu udzielą wszystkich wyjaśnień w zakresie wykonywanych prac.

Do wypełnienia ankiety dotyczącej indywidualnych źródeł ciepła będą potrzebne:
• Informacje z tabliczki znamionowej znajdującej się na źródle ciepła,
• Instrukcja obsługi źródła ciepła,
• Roczne zużycie paliwa do ogrzewania.

Zgodnie z regulaminem MIWOPiM 2021, mieszkańcy posiadający indywidualne źródło ogrzewania, którzy nie przekażą informacji o typie wykorzystywanego urządzenia zostaną zakwalifikowani do grupy posiadającej źródła pozaklasowe, tzw. „kopciuchy”.

 

(miasto Józefów)

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij