Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Zmiany w systemie gospodarki odpadami w Józefowie (nowy harmonogram)

26 czerwca 2024

Od dnia 1 lipca do dnia 31 sierpnia 2024 roku usługę odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Józefów świadczyć będzie firma Pre Zero Service Centrum.

Zmianie uległy dni odbioru odpadów. Nowy operator podzielił nieruchomości jednorodzinne Józefowa na 5 sektorów, dla każdego opracowany został odrębny harmonogram.

 

 mapa Józefowa z podziałem na sektory

Odpady segregowane będą odbierane w workach, w które mieszkańcy zostali zaopatrzeni przez dotychczasowego operatora. Nowe worki będą pozostawiane na wymianę podczas kolejnych odbiorów.

Zmianie ulegają również terminy funkcjonowania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Od lipca PSZOK będzie czynny środy w godz. 14.00-20.00 i soboty w godz. 8.00-14.00.

Zarządcy nieruchomości wielorodzinnych proszeni są o kontakt z firmą Pre Zero Service Centrum pod nr tel. 22 710 10 80 w celu przekazania kluczy lub kodów do altan śmietnikowych.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Referatem Gospodarki Komunalnej UM Józefów pod nr tel. 22 779 00 20 lub odpady@jozefow.pl .

 

Harmonogram odbioru odpadów zostanie również dostarczony przez firmę w wersji papierowej.

 

  

 NOWY HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij