Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Mistrzostwa Polski w Judo: złoto dla Józefowa

05 października 2021

Na 65. Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Judo zawodniczka UKJ Yuko Józefów Zuzanna Woźniak wywalczyła brązowy medal. Gratulacje!

 

W dniach 2-3 października 2021 w Opolu Odbyły się 65. Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Judo (czyli czołówka zawodników walczących o najważniejsze trofea i miejsca rankingowe do imprez europejskich i światowych. 

 

Klub „YUKO Józefów” reprezentowało czworo juniorów: Zuzanna Woźniak, Szymon Szymański, Igor Matusiak i Jakub Pec.  Niestety udziału w tych zawodach ze względu na kontuzję nie mogła wziąć brązowa medalistka tej tak ważnej imprezy z roku 2019 Alicja Sokołowska (+78 kg).

Wspaniale walczyła i zdobyła brązowy medal Nasza aktualna Mistrzyni Polski Juniorek Zuzanna Woźniak. Szymon Szymański – aktualny Mistrz Polski Juniorów (tego dnia nie w pełni gotowy po leczeniu kontuzji), zajął bardzo dobre VII miejsce. Igor Matusiak i Jakub Pec po doskonałych pojedynkach nie dostali się do walk o medale.  

Zuzia tego dnia zachwyciła determinacją i wolą zwycięstwa nie tylko nas, ale wszystkich obecnych.

Bardzo dziękujemy i gratulujemy zawodniczce.

Pamiętamy również o ogromnej pracy i  wkładzie w ten sukces trenera klubowego Tomasza Głuszyka, trenerów Szkoły Mistrzostwa Sportowego  Jacka Biernata i Przemka Zródło i trenera Kadry Narodowej Jacka Kowalskiego.

YUKO to znaczy Rodzina.

(Piotr Głuszyk, Yuko Józefów)

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij