Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Kruca bomba mało casu!

10 października 2021

Dziś jest ostatni dzień głosowania na józefowski projekt "Dobrze się widzieć" w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Pełna mobilizacja, a przejścia dla pieszych staną się jaśniejsze!

 

Tylko do 10 października można głosować na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Wśród nich znajdują się dwa, które mogą znacznie poprawić bezpieczeństwo na naszych drogach:

 

  

Jak zagłosować?

- Wejdź na stronę https://bom.mazovia.pl/glosowanie  i wybierz projekt 188 z puli podregionalnej - "Dobrze się widzieć" i 76 - "Zwolnij i jedź bezpiecznie" z puli ogólnowojewódzkiej.

 


Pogubiłeś się? oto pełna instrukcja głosowania:

Wejdź na stronę https://bom.mazovia.pl/glosowanie 

Wybierz żółty przycisk "Rozpocznij głosowanie".
Wypełnij formularz danych osobowych.
Wybierz projekt z puli ogólnowojewódzkiej. W pole "szukaj po nr" wpisz "76". Upewnij się, że jest to projekt "Zwolnij i jedź bezpiecznie" i zaznacz okno wyboru "wybierz".
Następnie kliknij żółty przycisk pod napisem "Wybierz projekt z puli podregionalnej", który właśnie się pojawił.
W polu "szukaj po nr" wpisz "188". Upewnij się, że jest to projekt "Dobrze się widzieć" i zaznacz pole wyboru "wybierz".
Na podany numer telefonu otrzymasz SMS. Wpisz go w pole na stronie.

Gratulacje! Wsparłeś projekty poprawiające bezpieczeństwo na drogach w Józefowie!

 

Dlaczego to takie ważne?

Miasto nie może zarządzać drogami wojewódzkimi. W Józefowie to ulice Nadwiślańska, Wiązowska, część Wawerskiej i Wyszyńskiego. Decyzja o każdej inwestycji - przebudowie, pasach, chodnikach, światłach, radarach czy oświetleniu - należy do Województwa Mazowieckiego. W wielu przypadkach wnioski Józefowa o poprawę bezpieczeństwa na drogach były przez Województwo odrzucane. Ale projekt wyświetlaczy prędkości i oświetlenia przeszedł już pozytywną weryfikację. To znaczy, że jeśli wygra - zostanie zrealizowany!

 

Nie czekaj, dziś jest ostatni dzień głosowania! Powiedz o tym sąsiadom, znajomym i rodzinie. Na projekty z Józefowa może głosować każdy mieszkaniec województwa mazowieckiego!

Pełna mobilizacja!

 

(Miasto Józefów)

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij