Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Jubileusz Przychodni Miejskiej

31 sierpnia 2023

Burmistrz Miasta Józefowa oraz Dyrektor SP ZOZ Przychodni Miejskiej w Józefowie wraz z pracownikami serdecznie zapraszają 9 września (sobota) na obchody jubileuszu Przychodni.

 

 

 

GODZ. 11:00 „Witaminowa przygoda”/Teatr Promyk/spektakl dla dzieci 3+

Głównymi postaciami są dwa zające, wilk oraz ptaszki. Wieczorami dziadek Skakazjusz czytuje wnuczkowi Kickowi bajki. Jednak z każdą chwilą sprawia mu to coraz większy kłopot, ponieważ zaczyna coraz słabiej widzieć. Przyczyną kłopotów ze zdrowiem jest brak witamin w słodyczach, będących jedynym pożywieniem naszych nietypowych bohaterów. Ratunkiem w tej sytuacji staje się zdobycie przez małego zajączka dla swojego dziadka marchewki, będącej skarbnicą witamin. Okazuje się, że nie jest to takie proste zadanie, zwłaszcza, że nie wszyscy leśni sąsiedzi są mu naprawdę życzliwi. Oczywiście z pomocą widzów, wszystko kończy się szczęśliwie.  

Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie MOK i na stronie: www.biletyna.pl.

Miejsce: sala widowiskowa MOK.

GODZ. 16:00 Uroczyste przywitanie gości, wręczanie podziękowań dla pracowników SPZOZ Przychodni Miejskiej w Józefowie, występy młodych utalentowanych muzyków na akordeonie i gitarze, tort jubileuszowy, multimedialna prezentacja dotycząca historii i działalności Przychodni wyświetlana w czasie uroczystości w sali widowiskowej MOK.
Konsultacje dietetyczne, pomiar cukru i ciśnienia tętniczego, itp.

GODZ. 18:00 Dla zdrowia – artyści „The Voice Senior”/część II/koncert

Program okolicznościowy utrzymany w charakterze barwnego kalejdoskopu muzyki rozrywkowej z dużą dawką humoru. Wystąpią w nim znakomici artyści uczestniczący w programie „The Voice Senior”: Barbara Parzęczewska – zwyciężczyni drugiej edycji show, Ewa Olszewska – finalistka The Voice Senior 2 oraz Andrzej Wojda – półfinalista The Voice Senior 3.                                                                                                             

Prowadzenie: Ryszard Nowaczewski.

Miejsce: scena plenerowa MOK

 

 

(SP ZOZ Przychodnia Miejska/ MOK)

 

 

Plakat z rysunkami instrumentów i harmonogramem wydarzenia.   

 

 

(SP ZOZ Przychodnia Miejska)

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij