Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Józefowscy radni z wizytą na placach zabaw

15 maja 2013

We wtorek 14 maja radni z Komisji Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego odwiedzili józefowskie place zabaw.

Taki przegląd jest coroczną tradycją w Józefowie. Członkowie Komisji odwiedzili place zabaw na ulicach Asnyka, Moniuszki, Wroniej, Żabiej, Długiej, Małej, 3 Maja, boisko na Świderskiej oraz skatepark. Honory domu pełnił Piotr Gąszcz, wicedyrektor Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji, które administruje józefowskimi placami zabaw.

Radni pytali go o m. in. o plany rozwoju, historię wprowadzania ulepszeń i nowych zabawek, a także zgłaszali własne pomysły rozbudowy i modernizacji miejsc zabaw dla dzieci.

o był bardzo dobry pomysł, że towarzyszył nam Pan Dyrektor, który na bieżąco mógł odpowiadać na nasze pytania. Uznaję tegoroczny przegląd za bardzo udany. Muszę pochwalić administrację i zarządzanie. Jest bardzo czysto, a place są w lepszym stanie niż rok temu, można wręcz powiedzieć, że są dopieszczone do najdrobniejszego szczegółu – mówi radna Maria Walkiewicz, przewodnicząca Komisji Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego.

Radni poparli też propozycje nowych inwestycji na placach na Wroniej i Asnyka. Na tym pierwszym rozważa się przygotowanie nowej bezpiecznej nawierzchni pod zabawkami.

Z kolei na Asnyka chcielibyśmy wybudować specjalny chodnik i aleję wokół placu, a także postawić ławki oraz stojak na rowery – mówi Gąszcz.

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij