Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Jarmark świąteczny GiD już w ten weekend!

08 grudnia 2023

Świąteczny jarmark charytatywny Gwiazdobranie i Dawanie wpisał się już na dobre w krajobraz Józefowa. W tym roku odbędzie się 10 grudnia (niedziela) w godzinach 12:00 - 18:00 w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Leśnej 39.

 

"Gwiazdobranie i Dawanie" to oddolna akcja charytatywna, które na dobre wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w Józefowie. Aula Szkoły Podstawowej nr 3 zamienia się w tym czasie w świąteczny kiermasz, na którym można kupić m.in. ozdoby choinkowe, rękodzieło lokalnych artystów oraz przetwory i zdrową żywność. Na Gwiazdobraniu i Dawaniu można spędzić cały dzień (jarmark trwa od 12:00 do 18:00) oglądając występy artystyczne, biorąc udział w loterii fantowej, ciekawych warsztatach czy licytacjach. Na gości czekają również posiłki i desery z kawiarenki. 

 
Impreza pozwoli na miłe spędzenie niedzielnego popołudnia, ale przede wszystkim pomoc potrzebującym. Dochód przeznaczony jest bowiem na rzecz niepełnosprawnych dzieci z Józefowa objętych opieką Fundacji Zdążyć z Pomocą. 
 
 
 
17. Jarmark Gwiazdobranie i Dawanie
10 grudnia 2023 r. (niedziela), godz. 12.00 - 18.00. 
Szkoła Podstawowa nr 3 w Józefowie, ul. Leśna 39  
 
Więcej informacji: www.gwiazdobranie.pl
 
 
Plakat z informacjami o jarmarku.
 
 
(Miasto Józefów)

 

 

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij