Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Informacja MZDW nt. remontu ulicy Wiązowskiej

04 sierpnia 2022

W związku z remontem ulicy Wiązowskiej Miasto Józefów zwróciło się z prośbą o informacje na temat realizowanej inwestycji do zarządcy tej drogi - Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie. Publikujemy informację przesłaną przez MZDW.

"Od początku sierpnia rozpoczęły się prace związane z realizacją zadania "Remont drogi wojewódzkiej nr 721 na odcinku od km 32+660 do km 35+800 w miejscowości Józefów, na terenie gminy Józefów, powiat otwocki, województwo mazowieckie" zgodnie z umową nr 208/MZDW/05/2022/RZ za kwotę 10 072 513,52 zł brutto z terminem realizacji do 12.11.2022 r.,
Wykonawcą robót jest firma Meliorant Tadeusz Zając i Spółka, Spółka Komandytowa z siedzibą ul. Poligonowa 32, 08-400 Garwolin.
Ww. zadanie obejmuje swoim zakresem wymianę warstw konstrukcyjnych jezdni na odcinku od wiaduktu kolejowego do mostu na rzece Mienia, remont nawierzchni na rondzie i dojeździe do wiaduktu, wzmocnienie poboczy, wymianę nawierzchni ciągu pieszo-rowerowego, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.
Ze względu na duży zakres prac do wykonania, krótki termin oraz przebieg przedmiotowego odcinka przez obszar zabudowany zwracamy się z prośbą o cierpliwość i wyrozumiałość, za utrudnienia przepraszamy."

 

(Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie)

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij