Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Gwiazdobranie i Dawanie 2022

02 grudnia 2022

W tym roku józefowski jarmark charytatywny "Gwiazdobranie i Dawanie", po dwóch latach przerwy odbędzie się w formie stacjonarnej! Jednak, zachęceni sukcesem aukcji internetowych, organizatorzy zadecydowali o kontynuowaniu również licytacji online.

 

Dołącz do internetowych licytacji i wesprzyj dzieci z Józefowa!

 

"Gwiazdobranie i Dawanie" to oddolna akcja charytatywna, które na dobre wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w Józefowie. W tym roku odbywa się już 16 edycja GiD! Całkowity dochód z akcji przeznaczany jest na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnych dzieci z Józefowa pozostające pod opieką Fundacji Zdążyć z Pomocą.

 

Z powodu pandemii przez 2 lata jarmark musiał odbywać się tylko w Internecie. W tym roku nareszcie może wrócić do formy stacjonarnej - będzie miał miejsce 11 grudnia, w godzinach 12.00 - 18.00 w hali sportowej ICSiR przy ul. Długiej 44.

Organizatorzy nie zaniechali jednak aukcji internetowych, które cieszyły się dużą popularnością. Na Facebooku można licytować obrazy, ceramikę, przetwory, książki, biżuterię i wiele innych ciekawych rzeczy, świetnie nadających się na prezenty. Swoją cegiełkę dorzucali też urzędnicy miejscy pod hasłem "Elfy z Urzędu Miasta URZĄDzaja święta." 

Początkowe obawy, że aukcje w Internecie spotkają się z małym zainteresowaniem okazały się niepotrzebne. Zeszłoroczna edycja GiD, 

 

Serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do akcji. Zajrzycie do grupy aukcyjnej i licytujcie! A może macie pomysły na własne przedmioty na aukcje? Leczenie i rehabilitację dzieci z Józefowa w ramach GiD można wspierać dokonując wpłat przez stronę Fundacji.

 

 

(Miasto Józefów)

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij