Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Gwiazdobranie i Dawanie 2023 - Józefów pomaga!!

15 listopada 2023

Tradycyjny świąteczny jarmark charytatywny "Gwiazdobranie i Dawanie" wystartował. Od 15 listopada do 13 grudnia trwają aukcje online, a 10 grudnia odbędzie się wielki finał. Cały dochód, jak co roku, zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację dzieci z Józefowa.

 

Gwiazdobranie to akcja charytatywna organizowana od 2007 roku przez mieszkańców dla chorych dzieci z Józefowa. Zebrane środki w całości przeznaczane są na pomoc w leczeniu i rehabilitacji ponad 30 dzieci z naszego miasta. Jarmark, który odbędzie się 10 grudnia w Szkole Podstawowej nr 3 to kawiarenka z domowymi wypiekami, warsztaty artystyczne dla dzieci, stoiska z ręcznie robionymi ozdobami świątecznymi, a na scenie występy dzieci, młodzieży i zaproszonych gości.

Od kilku lat organizowana jest również wersja online Jarmarku. Na aukcjach internetowych każdy może wystawić oraz wylicytować najróżniejsze dary: dzieła ofiarowane przez lokalnych artystów, produkty i vouchery podarowane przez przedsiębiorców, mieszkańców i sympatyków akcji. Są to często przedmioty wartościowe, kolekcjonerskie, zaskakujące i niepowtarzalne. Każda złotówka z tego przedsięwzięcia przeznaczona jest na ratowanie zdrowia dzieci z Józefowa.

Zapraszamy na kolejny, już XVII Jarmark, 10 grudnia 2023 do Szkoły Podstawowej Nr 3 w Józefowie, przy ulicy Leśnej 39.

Licytacje online na grupie Świąteczny Jarmark Charytatywny Gwiazdobranie i Dawanie będą trwały od 15.11.2023 do 13.12.2023.

 

(Organizatorzy GiD)

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij