Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Festiwal Otwarte Ogrody Józefów 2023

26 maja 2023

 

W ostatni weekend maja zapraszamy na znany józefowianom Festiwal Otwarte Ogrody. Tegoroczna, 13. edycja odbędzie się pod hasłem obchodów jubileuszu 50-lecia Miejskiego Ośrodka Kultury - organizatora festiwalu - i zgodnie z jego misją, która brzmi „NATURALNIE Z KULTURĄ”.

 

 

 

Współorganizatorami i partnerami poszczególnych wydarzeń – Ogrodów są mieszkańcy Józefowa, stowarzyszenia, fundacje, instytucje, artyści, twórcy, lokalny biznes. W Ogrodach organizowane są kameralne wystawy, koncerty, warsztaty, spotkania, atrakcje dla dzieci.

Festiwal to jednak przede wszystkim dla wielu, niepowtarzalna okazja do bezpośrednich spotkań z gospodarzami i  sąsiadami, możliwość zajrzenia tam, gdzie na co dzień bramy i furtki są zamknięte.

Oprócz części ogrodowej oraz wycieczek, w ramach Festiwalu, na skwerze im. św. Jana Pawła II odbędzie się całodzienny piknik z okazji Dnia Dziecka (28.05.2023), którego głównym organizatorem jest Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji oraz cieszące się w zeszłym roku dużym zainteresowaniem plenerowe „Kino pod Gwiazdami” (wydarzenie w ramach Budżetu Obywatelskiego Józefów 2023). 

 

Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia.

Program: https://mokjozefow.pl/otwarte-ogrody-2/ 

 

Patron honorowy: Burmistrz Miasta Józefowa

Patron medialny: Pismo samorządowe „Józefów nad Świdrem”

 

Festiwal Otwarte Ogrody Józefów 2023,  

26–28.05.2023

 

Plakat z harmonogramem festiwalu.

 

 

 

Projekt „Modernizacja i renowacja budynku przy ul. Kard. Wyszyńskiego 2 w Józefowie mająca na celu dostosowanie obiektu do nowych funkcji: Domu Nauki i Sztuki” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

(MOK)

 

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij