Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Dofinansowanie do urządzeń retencyjnych - dodatkowy nabór wniosków

15 lipca 2021

Burmistrz Miasta Józefowa ogłasza dodatkowy nabór wniosków o dofinansowanie do urządzeń służących do zatrzymania i wykorzystania wód opadowych i roztopowych w miejscu ich powstania.

 

ZAWIADOMIENIE BURMISTRZA MIASTA JÓZEFOWA O DODATKOWYM NABORZE WNIOSKÓW

o udzielenie dotacji celowej na finansowanie lub dofinansowanie inwestycji na terenie miasta Józefów, służących ochronie środowiska i gospodarce wodnej polegających na budowie urządzeń służących do zatrzymania i wykorzystania wód opadowych i roztopowych w miejscu ich powstania

 

Działając na podstawie § 5 ust. 2 Załącznika Nr 3 do Uchwały Nr 241/VIII/2020 z dnia  29 października 2021 r. Rady Miasta Józefowa w sprawie określenia zasad  i trybu udzielania dotacji celowych na finansowanie lub dofinansowanie z budżetu Miasta Józefowa, w szczególności ze środków pochodzących z wpływów z tytułu opłat za korzystanie ze środowiska i administracyjnych kar pieniężnych za przekroczenia lub naruszenia wymogów korzystania ze środowiska, zadań z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej (Dz. Urz. Woj. Maz. z 2020 r. poz. 11265)

 

ogłaszam

dodatkowy nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na finansowanie lub dofinansowanie inwestycji na terenie miasta Józefów, służących ochronie środowiska i gospodarce wodnej polegających na budowie urządzeń służących do zatrzymania i wykorzystania wód opadowych i roztopowych w miejscu ich powstania na 2021 rok .

 

Wnioski można składać od dnia ogłoszenia dodatkowego naboru do dnia 31 sierpnia 2021 r. w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Józefowa przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 w Józefowie.

W dodatkowym naborze przewidziane jest rozdysponowanie kwoty 45 000 złotych.


Tagi:

Środowisko
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij