Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Czyste powietrze - wnioskuj o wyższe dofinansowanie

23 października 2020

Od 21 października 2020 r. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomił możliwość wnioskowania o podwyższony poziom dofinansowania z programu Czyste Powietrze.

Szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem: https://www.gov.pl/web/klimat/wyzsze-dotacje-i-wieksza-wspolpraca-z-gminami-rusza-druga-czesc-programu-czyste-powietrze-20

 

W skrócie procedura wygląda następująco:

  1. Osoby zainteresowane uzyskaniem podwyższonym poziomem dotacji muszą złożyć wniosek o wydanie zaświadczenie dostępny pod poniższym linkiem lub bezpośrednio w Urzędzie Miasta Józefów.
  2. Po zgromadzeniu niezbędnych dokumentów należy złożyć wniosek o wydanie zaświadczenia w Urzędzie Miasta (osobiście, pocztą lub przez platformę ePUAP).
  3. Posiadając zaświadczenie o dochodzie, które potwierdza spełnianie przez wnioskodawcę kryterium dochodowego należy zalogować się na Portalu Beneficjenta, wypełnić wniosek o dofinansowanie dołączyć niezbędne załączniki (w tym zaświadczenie o dochodach), a następnie postępować zgodnie z dalszymi wskazówkami.

UWAGA:Wydawaniem zaświadczeń zajmuję się Referat Świadczeń Rodzinnych Urzędu Miasta Józefów który ma na to 7 dni od wpłynięcia poprawnie uzupełnionego wniosku na wydanie zaświadczenia.

 

Formularz papierowy wniosku, wraz z wzorami wybranych załączników, dostępny jest na stronie internetowej https://portal.wfosigw.pl/strona-glowna-programu

 

Przed złożeniem wniosku prosimy o zapoznanie się z Programem priorytetowym oraz Regulaminem programu dostępnym na stronie https://czystepowietrze.gov.pl


Informacje o programie CZYSTE POWIETRZE:
– strony internetowa: www.doradztwo-energetyczne.gov.pllub www.czystepowietrze.gov.pl

– infolinia (tel. 22 340 40 80) w dni robocze 8.00-16.00,
– e-mail: czystepowietrze@nfosigw.gov.pl

 

(NFOŚiGW)

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij