Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Co Cię grzeje?

22 czerwca 2022

Zostało JUŻ TYLKO 9 DNI na złożenie deklaracji CEEB, czyli informacji o sposobie ogrzewania swojego budynku. Musi to zrobić każdy właściciel lub zarządca nieruchomości. Niedopełnienie tego obowiązku wiąże się z karą.

 

Zostało 9 dni na złożenie deklaracji CEEB przez obywateli i zarządców, który - zgodnie z ustawą o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków - do 30 czerwca 2022 r. mają obowiązek zadeklarować źródło ogrzewania swojego budynku (dla źródeł ciepła uruchomionych przez 1 lipca 2021 r.). Bardzo wielu obywateli czekało do ostatniej chwili z wypełnieniem tego obowiązku.

 

Uruchomiono nową stronę informacyjną, infolinię pod numerem 22 295 51 28, a także nową e-usługę Sprawdź swoją deklarację

 

Aby uzyskać wszystkie wymagane informacje na temat CEEB, należy, po wejściu na stronę www.GUNB.gov.pl, wybrać przycisk CEEB (wskazany tu na zdjęciu ekranu czerwoną strzałką).  W kolejnym kroku przechodzimy, po wejściu na stronę CEEB, mamy do wybory następujące opcje:

  • Złóż deklarację CEEB –przekierowanie na stronę CEEB.gov.pl, gdzie obywatele składają deklarację, a urzędnicy logują się do swojego panelu.
  • Sprawdź deklarację –przekierowanie do nowej e-usługi, którą mogą Państwo polecać obywatelom chcącym sprawdzić, czy deklaracja papierowa została już wprowadzona w gminie do systemu.
  • Pytania i odpowiedzi – baza wiedzy dotycząca projektu, gdzie znajdują się absolutnie wszystkie niezbędne informacje dotyczące CEEB.
  • Statystyki – dane dotyczące liczby złożonych deklaracji oraz link do rankingu gmin
  • Wzory deklaracji i wniosków.
  • Materiały promocyjne – miejsce, z którego można pobrać ulotki, filmy reklamowe, spot radiowy i bannery internetowe.
  • Instrukcje – filmy instruktażowe dla obywateli składających deklarację oraz użytkowników i administratorów lokalnych.

 

Wejdź na https://ceeb.gov.pl/  i wypełnij deklarację!

 

Chcesz złożyć deklarację w wersji papierowej? Link do formularzy: https://www.jozefow.pl/deklaracja-dotyczaca-zrodel-ciepla-i-zrodel-spalania-paliw-4572 .

 

(Główny Urząd Nadzoru Budowlanego)

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij