Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

Ciemność? Widzisz ciemność?

08 października 2021

Uważasz, że przejścia dla pieszych na drogach wojewódzkich w Józefowie są zbyt ciemne? A wiesz, ze możesz je doświetlić jednym kliknięciem? Zagłosuj na projekt 188 "Dobrze się widzieć" w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Głosowanie trwa tylko do niedzieli!

 

Trwa głosowanie na projekty zgłoszone w Budżecie Obywatelskim Mazowsza (BOM), w którym startują dwa projekty poprawiające bezpieczeństwo na drogach w Józefowie. 

 

Co to za projekty?

 

Jak zagłosować?

- Wejdź na stronę https://bom.mazovia.pl/glosowanie  i wybierz projekt 188 z puli podregionalnej - "Dobrze się widzieć" i 76 - "Zwolnij i jedź bezpiecznie" z puli ogólnowojewódzkiej.

 


Pogubiłeś się? oto pełna instrukcja głosowania:

Wejdź na stronę https://bom.mazovia.pl/glosowanie 

Wybierz żółty przycisk "Rozpocznij głosowanie".
Wypełnij formularz danych osobowych.
Wybierz projekt z puli ogólnowojewódzkiej. W pole "szukaj po nr" wpisz "76". Upewnij się, że jest to projekt "Zwolnij i jedź bezpiecznie" i zaznacz okno wyboru "wybierz".
Następnie kliknij żółty przycisk pod napisem "Wybierz projekt z puli podregionalnej", który właśnie się pojawił.
W polu "szukaj po nr" wpisz "188". Upewnij się, że jest to projekt "Dobrze się widzieć" i zaznacz pole wyboru "wybierz".
Na podany numer telefonu otrzymasz SMS. Wpisz go w pole na stronie.

Gratulacje! Wsparłeś projekty poprawiające bezpieczeństwo na drogach w Józefowie!

 

Dlaczego to takie ważne?

Miasto nie może zarządzać drogami wojewódzkimi. W Józefowie to ulice Nadwiślańska, Wiązowska, część Wawerskiej i Wyszyńskiego. Decyzja o każdej inwestycji - przebudowie, pasach, chodnikach, światłach, radarach czy oświetleniu - należy do Województwa Mazowieckiego. W wielu przypadkach wnioski Józefowa o poprawę bezpieczeństwa na drogach były przez Województwo odrzucane. Ale projekt wyświetlaczy prędkości i oświetlenia przeszedł już pozytywną weryfikację. To znaczy, że jeśli wygra - zostanie zrealizowany!

 

Nie czekaj, jutro jest ostatni dzień głosowania! Powiedz o tym sąsiadom, znajomym i rodzinie. Na projekty z Józefowa może głosować każdy mieszkaniec województwa mazowieckiego!

Pełna mobilizacja! Głosowanie trwa tylko do niedzieli!

 

(Miasto Józefów)

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij