Józefów. Portal Urzędu Miasta. Ładowanie...

24-26 maja - zapraszamy na "Otwarte Ogrody"

20 maja 2013

Po raz piąty swoje wille, ogrody i pracownie otworzą mieszkańcy Józefowa, miejskie organizacje oraz artyści. Wśród tegorocznych atrakcji znajdą się wystawy, warsztaty, koncerty, spotkania i wycieczki. Nie zabraknie też atrakcji dla młodzieży. Warsztaty poprowadzi słynny beatboxer Blady Kris, a ich efekty zobaczymy na specjalnym koncercie.

mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejny Festiwal Otwarte Ogrody. Po raz piąty swoje wille, ogrody i pracownie otworzą mieszkańcy Józefowa, miejskie organizacje oraz artyści. W otoczeniu przyrody i unikalnej architektury odbędą się kameralne wystawy,warsztaty, koncerty, spotkania i wycieczki. Przed nami trzy dni pełne twórczej zabawy oraz moc wrażeń kulturalnych, kulinarnych i estetycznych. Specjalnie dla młodzieży, co szczególnie podkreślamy, zaprosiliśmy do MOK-u instrumentalistę wokalnego - Bladego Krisa, który poprowadzi warsztaty i razem z uczestnikami zaśpiewa na niedzielnym koncercie.

Rok 2013 jest dla józefowskiej kultury ważnym rokiem, obfitującym w jubileusze: V Festiwal Otwarte Ogrody, V Festiwal Bluesowy im. Tadeusza Nalepy "Lep na Bluesa", a przede wszystkim 40 - lecie działalności Miejskiego Ośrodka Kultury.
Nasze święto obchodzić będziemy w plenerach miasta przez 4 dni tj. 22 - 23 oraz 29 - 30 czerwca, a każdy dzień odsłoni nam inną dziedzinę sztuki.

Będą to kolejno: sztuki wizualne, teatr, taniec i muzyka (jazz - gwiazdy to Ewa Bem i Grzegorz Piotrowski). Już teraz serdecznie Państwa na te wydarzenia zapraszamy - świętujmy razem, radośnie, artystycznie, po sąsiedzku.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury
Danuta Wojciechowska

Burmistrz Miasta Józefowa
Stanisław Kruszewski

Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności portalu. zamknij