Aktualności
Zasady działania urzędu i instytucji miejskich zmieniają się wraz ze znoszeniem przez rząd kolejnych obostrzeń. Jak Miasto pracuje obecnie? Sprawdź w przewodniku.
30 lat temu zakończył się etap zarządzania krajem z poziomu centralnego, a głos oddano obywatelom – mieszkańcom gmin. Umożliwiła to ustawa o samorządzie gminnym i wolne wybory ...
16 wersów tekstu i teledysk - realizacja zadania nie była łatwa, ale stawka wysoka. Miasto Józefów dołączyło do akcji charytatywnej na rzecz lekarzy walczących z Covid-19.
W Dniu Bibliotekarza i Bibliotek Miejska Biblioteka Publiczna w Józefowie otrzymała zielone światło dla ponownego otwarcia swoich budynków od najbliższego poniedziałku, 11 maja. ...
Aby skutecznie walczyć ze smogiem miasto musi mieć informacje na temat obecnej skali zanieczyszczenia powietrza. Dlatego prosimy o wypełnienie ankiety nt. źródeł ogrzewania ...
Zasady działania urzędu i instytucji miejskich zmieniają się wraz ze znoszeniem przez rząd kolejnych obostrzeń. Jak Miasto pracuje obecnie? Sprawdź w przewodniku.
(5 czerwca 2020)
Od 4 czerwca będą stopniowo uruchamiane place zabaw w Józefowie. Prosimy o zapoznanie się z regułami korzystania z obiektów w czasie pandemii.
(3 czerwca 2020)
PGE Dystrybucja informuje o planowej przerwie w dostawie energii elektrycznej 3 czerwca. Dotyczy kilkunastu ulic w Michalinie Wschodnim.
(1 czerwca 2020)
Wszystkim dzieciom - młodszym i starszym - Burmistrz Marek Banaszek i pracownicy Urzędu Miasta życzą szczęścia i spełnienia marzeń.
(1 czerwca 2020)
Od 2 czerwca na ul. Żytniej będą utrudnienia w związku z przebudową gazociągu. Roboty prowadzone są w ramach przygotowania do wybudowania kanalizacji sanitarnej.
(29 maja 2020)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Wymiana pieców - licznik miesięcy Józefow - ZIT 30-lecie samorządu Budżet miasta Józefów nad Świdrem Rewitalizacja