Aktualności
Zasady działania urzędu i instytucji miejskich zmieniają się wraz z ogłaszaniem przez rząd kolejnych obostrzeń i wytycznych. Jak Miasto funkcjonuje obecnie? Sprawdź w przewodniku. ...
W tym roku charytatywny jarmark świąteczny "Gwiazdobranie i Dawanie" nie może odbyć się w dotychczasowej formie. Organizatorzy, widząc ogromną potrzebę kontynuowania józefowskiej ...
Najbliższe przetargi na sprzedaż działek (wyznaczone na 7 grudnia) odbędą się w formie elektronicznej. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami.
W związku z ogłoszonymi przez rząd zasadami pracy administracji publicznej bezpośrednie przyjmowanie klientów w budynkach Urzędu Miasta zostaje ograniczone do minimum. Prosimy o ...
Jesteś seniorem i potrzebujesz pomocy w zakupach? Zadzwoń do Straży Miejskiej.
Szkoły Podstawowe nr 1 i 2 składają podziękowania radnej Mariannie Jakubowskiej za ofiarowanie komputerów dla uczniów do nauki zdalnej.
(27 listopada 2020)
Jutro o godz. 14:30 odbędzie się zdalna sesja Rady Miasta Józefowa. Mieszkańcy, którzy chcieliby wziąć w niej czynny udział mają taką możliwość przez aplikację do spotkań online.
(26 listopada 2020)
Najbliższe przetargi na sprzedaż działek (wyznaczone na 7 grudnia) odbędą się w formie elektronicznej. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami.
(26 listopada 2020)
Przypominamy, że zgodnie z harmonogramem odpady zielone były wywożone do 24 listopada. Wznowienie odbioru nastąpi w kwietniu 2021 r.
(25 listopada 2020)
PGE Dystrybucja informuje o planowanym na 27 listopada (piątek) wyłączeniu prądu na odcinku ul. Jachowicza.
(25 listopada 2020)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Wymiana pieców - licznik miesięcy Józefow - ZIT 30-lecie samorządu Budżet miasta Józefów nad Świdrem Rewitalizacja