Władze Miasta od 1990 roku

Drukuj Powiększ tekst (skrót: +) Pomniejsz tekst (skrót: -)

Władze Miasta Józefowa

 

I kadencja Rady Miasta (lata 1990-1994)

  • Burmistrz

Marek Jaczyński - 6.06.1990 r. - 29.11.1991 r.

Ryszard Cyran (p.o. burmistrza) - 29.11.1991 r. 11.02.1992 r.

Wanda Branicka (p.o. burmistrza) - 11.02.1992 r. - 28.04.1992 r.

Marek Mozół - 29.04.1992 r - do końca kadencji

  • Przewodniczący Rady Miasta

Barbara Czernicka - 4.06. - 14.11.1990 r.

Jerzy Urbaniak - 29.10.1990 r. - 28.10.1992

Antoni Gudaj - 17.03.1993 r. - do końca kadencji

 

II kadencja Rady Miasta (lata 1994-1998)

  • Burmistrz

Adam Strug - 8.07.1994 r. - 6.10.1995 r.

Zygmunt Semeniuk - 23.10,1995 r. - do końca kadnecji

  • Przewodniczący Rady Miasta

Zygmunt Semeniuk - 4.07.1994 r. - 10.11.1995 r.

Zdzisław Bradel - 10.11.1995 r. - do końca kadencji

 

III kadencja Rady Miasta (lata 1998-2002)

  • Burmistrz

Stanisław Kruszewski

  • Przewodniczący Rady Miasta

Adam Strug

 

IV kadencja Rady Miasta (lata 2002-2006)

  • Burmistrz

Stanisław Kruszewski

  • Przewodniczący Rady Miasta

Cezary Łukaszewski

 

V kadencja Rady Miasta (lata 2006-2010)

  • Burmistrz

Stanisław Kruszewski

  • Przewodniczący Rady Miasta

Cezary Łukaszewski

 

VI kadencja Rady Miasta (lata 2010 -2014)

  • Burmistrz

Stanisław Kruszewski

  • Przewodniczący Rady Miasta

Marianna Jakubowska

 

VII kadencja Rady Miasta (lata 2014 -2018)

  • Burmistrz

Stanisław Kruszewski

  • Przewodniczący Rady Miasta

Cezary Łukaszewski