Wykaz telefonów w Urzędzie Miasta

Drukuj Powiększ tekst (skrót: +) Pomniejsz tekst (skrót: -)

WYSZUKIWARKA TELEFONÓW

Sekretariat Burmistrza

Iwona Grabowska

Bud. A, pok. 119

um.sekretariat@jozefow.pl

22 779-00-25, 779-00-13

 

Biuro Rady Miasta

Renata Nosarzewska

Bud. B

r.nosarzewska@jozefow.pl

22 779-00-27

Marta Wrońska

 

m.wronska@jozefow.pl

22 779-00-27

 

Biuro Obsługi Klienta

Agnieszka Górska

Bud. A

um@jozefow.pl

22 779-00-00

Anna Niemyjska

Bud. A

um@jozefow.pl

22 779-00-00

500 plus

Beata Kamińska

Bud. A, BOK

 

22 778-11-78

 

Stanowisko ds. Obronnych, Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego

Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Zbigniew Stochaj

Bud. A. pok. 4

z.stochaj@jozefow.pl

22 779-00-51

 

Urząd Stanu Cywilnego

 

 

 

Marzena Szczęśniak

Bud. A, pok. 8

szczesniak@jozefow.pl

22 779-00-46

 

Doradca Burmistrza ds. Komunikacji Społecznej, rzecznik prasowy Urzędu Miasta

Magdalena Janczewska

Bud. A, pok. 2

m.janczewska@jozefow.pl

22 778-11-75

0-505-032-202

 

Referaty

Referat Administracji i Kadr

Irena Markowska

Bud. A, pok. 124

i.markowska@jozefow.pl

22 779-00-49

Mirosława Ostrowska

Bud. A, pok. 124

m.ostrowska@jozefow.pl

22 779-00-49

 

Referat Ewidencji Ludności

Marzena Szczęśniak 

Bud. A, pok. 8

szczesniak@jozefow.pl

22 779-00-46 

Barbara Laskowska

Bud. A, pok. 8

 

22 779-00-11

Elżbieta Majewska-Butowska

Bud. A, pok. 8

e.butowska@jozefow.pl

22 779-00-11

 

Referat Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

Bożena Pukaczewska 

Bud. B, pok. 6

um.rgign@jozefow.pl

22 779-00-44

Stefan Koc 

Bud. B, pok. 5

s.koc@jozefow.pl

22 779-00-47

Robert Książek 

Anna Kobus

Bud. B, pok. 5

Bud. B. pok. 6

r.ksiazek@jozefow.pl

a.kobus@jozefow.pl

22 779-00-47

22 779-00-44

Barbara Ormaniec

Bud. B, pok. 5

b.ormaniec@jozefow.p

22 779-00-47

Tomasz Witowski 

Bud. B, pok. 5

 

22 779-00-21

 

Referat Gospodarki Mieszkaniowej

Urszula Pomierna

Bud. B, pok. 2

u.pomierna@jozefow.pl

22 779-00-52

Agata Dutkiewicz

Bud. B, pok. 2

a.dudkiewicz@jozefow.pl

 22 779-00-53

 

Referat Gospodarki Komunalnej

Jadwiga Łaszewska  

Bud. A, pok.125

j.laszewska@jozefow.pl

22 779-00-55

Kazimierz Ciorga 

Bud. A, pok. 120

k.ciorga@jozefow.pl

22 779-00-48

Magdalena Cymerman  

Bud. A, pok.125

m.cymerman@jozefow.pl

22 779-00-16

Sebastian Jałocha

Bud. A, pok. 120

s.jalocha@jozefow.pl

22 778-11-80

Renata Kałowska

Bud. A, pok. 120

r.kalowska@jozefow.pl

22 779-00-48

Katarzyna Bogusz

Bud. A, pok. 121 k.bogusz@jozefów.pl 22 779-00-20

Tomasz Rzeszot

Bud. A, pok. 121

 

22 779-00-18

 

 

 

 

 

Referat Informatyki

Tomasz Kowalczyk

Bud. A, pok. 3

t.kowalczyk@jozefow.pl

22 779-00-31

22 779-00-81

Tomasz Redzik

Bud. A, pok. 3

t.redzik@jozefow.pl

22 779-00-31

22 779-00-81

Sławomir Zieliński

Bud. A, pok. 3

s.zieliński@jozefow.pl

22 779-00-31

22 779-00-81

 

Referat Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu (Bud. Przedszkola Miejskiego Nr 2, ul. Sosnowa 17)

Dorota Kembrowska

 

kembrowska@jozefow.pl

22 779-00-23

Elżbieta Czarnogłowska

 

e.czarnoglowska@jozefow.pl

22 779-00-41

Wioleta Sztengauzer

 

 

22 779-00-41

Iwona Kania 

 

 

22 779-00-41

Daria Olifirowicz 

 

 d.olifirowicz@jozefow.pl

22 779-00-41

 

Referat Realizacji Budżetu 

Jolanta Rudnicka 

Bud. A, pok. 122

 

22 779-00-36

Jolanta Chruścielewska 

Bud. A, pok. 126

j.chruscielewska@jozefow.pl

22 778-11-99

Małgorzata Kiełczyńska 

Bud. A, pok. 123

 

22 779-00-34

Hanna Kiliszek 

Bud. A, pok. 126

 

22 778-11-99

Anna Kondej 

Bud. A, pok. 123

 

22 779-00-34

Iwona Patejko

Bud. A, pok. 122

 

22 779-00-36

Izabela Skrobińska 

Bud. A, pok. 126

 i.skrobinska@jozefow.pl

22 779-00-43

Sylwia Witan

Bud. A, pok. 122

 

22 779-00-36

 

Referat Realizacji Projektów  (ul. Sosnowa 17 c)

Marzena Czerbniak

Bud. C

m.czerbniak@jozefow.pl

22 779-00-57

Joanna Iwanik 

Bud. C

j.iwanik@jozefow.pl

22 778 11 62

Urszula Lisowska 

Bud. C

 

22 779-00-05

Monika Mauketou-Tarazewicz 

Bud. C

m.tarazewicz@jozefow.pl

22 778-11-72

Anna Rak

Bud. C

 

22 779-00-59

Stella Dorota Sokół

Bud. C

 

22 778-11-72

Monika Szołucha - Przybyś

Karolina Gula

Bud. C

Bud. C

m.szolucha@jozefow.pl

k.gula@jozefow.pl

22 779-00-05 w. 161

 

Referat Rozwoju i Promocji Gospodarczej

Edyta Komińczyk

Bud. A, pok. 2

edyta.kominczyk@jozefow.pl

22 779-00-58

Kinga Bogucka

Bud. A, pok. 1

k.bogucka@jozefow.pl

22 779-00-10

Karolina Szostak

Bud. A, pok. 1

k.szostak@jozefow.pl

22 779-00-10

 

Referat Świadczeń Rodzinnych 

Marianna Rutkowska

Bud. B, pok. 1

m.rutkowska@jozefow.pl

22 779-00-29

Anna Lipińska 

Bud. B, pok. 1

 

22 779-00-29

Sylwia Łoskot 

Bud. B, pok. 1

 

22 779-00-29

Magdalena Wachnik 

Bud. B, pok. 1

 

22 779-00-29

 

Referat Windykacji Należności 

Agnieszka Szopa 

Bud. A, pok. 6

a.szopa@jozefow.pl

22 779-00-33

Magdalena Pozorek

Bud. A, pok. 6

m.pozorek@jozefow.pl

22 779-00-33

Szymon Bakuła 

Bud. A, pok. 5

s.bakula@jozefow.pl

22 779-00-42

Urszula Wawrzynowska-Samsel

Bud. A, pok. 5

 

22 778-11-65

 

Bud. A, pok. 7

 

22 779-00-26

Ewa Wiśniewska 

Bud. A, pok. 7

e.wisniewska@jozefow.pl

22 779-00-26

Agnieszka Woźniak 

Bud. A, pok. 5

a.wozniak@jozefow.pl

22 778-11-65

 

Referat Wymiaru i Kontroli Podatkowej

Agnieszka Piotrowska  

Bud. A, pok. 3

a.piotrowska@jozefow.pl

22 779-00-32

Marzena Belka 

Bud. A, pok. 3

m.belka@jozefow.pl

22 779-00-32

Dorota Toczewska

Bud. A, pok. 3

d.toczewska@jozefow.pl

22 779-00-32

Arkadiusz Zaborowski 

Bud. A, pok. 3

a.zaborowski@jozefow.pl

22 779-00-32

 

Referat Zagospodarowania Przestrzennego

Dariusz Rogowski

Bud. B, pok. 3

rogowski@jozefow.pl

22 779-00-37

Izabella Gawryszewska 

Bud. B, pok. 4

i.gawryszewska@jozefow.pl

22 779-00-17

Małgorzata Kacperska 

Bud. B, pok. 4

m.kacperska@jozefow.pl

22 779-00-17

Paweł Kowalski 

Bud. B, pok. 4

p.kowalski@jozefow.pl

22 778-11-71

Anna Łapińska 

Bud. B, pok. 4

 

22 779-00-17

Agata Maciąg 

Bud. B, pok. 4

 

22 778-11-71

 

Referat Zamówień Publicznych i Ochrony Środowiska

Małgorzata Fiedukowicz 

Bud. A, pok. 115

m.fiedukowicz@jozefow.pl

22 779-00-39

Marta Bartnik 

Bud. A, pok. 115

m.bartnik@jozefow.pl

22 779-00-54

Michał Piętka 

Bud. A, pok. 115

m.pietka@jozefow.pl

22 779-00-54

Karol Dyczewski

Bud. A, pok. 115

k.dyczewski@jozefow.pl

22 779-00-39