Wykaz telefonów w Urzędzie Miasta

Drukuj Powiększ tekst (skrót: +) Pomniejsz tekst (skrót: -)

 

 

Sekretariat Burmistrza

Iwona Grabowska

Bud. A, pok. 119

um.sekretariat@jozefow.pl

22 779-00-25

 

Biuro Rady Miasta

Marta Wrońska

Bud. B

m.wronska@jozefow.pl

22 779-00-27

Ewelina Myszta Bud. B

e.myszta@jozefow.pl

22 779-00-27

 

Biuro Obsługi Klienta

Beata Kamińska

Bud. A

um@jozefow.pl

22 779-00-00

Anna Lipińska

Bud. A

um@jozefow.pl

22 779-00-00

Agata Sokół

Bud. A

um@jozefow.pl

22 779-00-00

 

Stanowisko ds. Obronnych, Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego

Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Zbigniew Stochaj

Bud. A. pok. 4

z.stochaj@jozefow.pl

22 779-00-51

 

Urząd Stanu Cywilnego

Marzena Szczęśniak

Bud. A, pok. 8

szczesniak@jozefow.pl

22 779-00-46

 

Rzecznik Prasowy Burmistrza Miasta Józefowa

Krystyna Olesińska

Bud. B, pok. B3

k.olesinska@jozefow.pl

22 778-11-75

0-505-032-202

 

Stanowisko ds. Kontroli Wewnętrznej

Jolanta Chwałko 

Bud. A 

 

22 779-00-22 

 

Referaty

 

Referat Administracji i Kadr

Irena Markowska

Bud. A, pok. 124

i.markowska@jozefow.pl

22 779-00-49

Mirosława Ostrowska

Bud. A, pok. 124

m.ostrowska@jozefow.pl

22 779-00-49

 

Referat Ewidencji Ludności

Marzena Szczęśniak 

Bud. A, pok. 8

szczesniak@jozefow.pl

22 779-00-46 

Elżbieta Majewska-Butowska

Bud. A, pok. 8

e.butowska@jozefow.pl

22 779-00-11

Renata Nosarzewska

Bud. A, pok. 8

r.nosarzewska@jozefow.pl

22 779-00-11

 

Referat Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

Bożena Pukaczewska 

Bud. B, pok. 5

um.rgign@jozefow.pl

22 779-00-44

Stefan Koc 

Bud. B, pok. 6

 

22 779-00-47

Anna Kobus

Bud. B, pok. 5

a.kobus@jozefow.pl

22 779-00-44

Robert Książek 

Bud. B, pok. 6

r.ksiazek@jozefow.pl

22 779-00-47

Barbara Ormaniec

Bud. B, pok. 6

b.ormaniec@jozefow.pl

22 779-00-47

Tomasz Witowski 

Bud. B, pok. 6

 

22 779-00-21

Agnieszka Górska

Bud. B, pok. 6

agnieszka.gorska@jozefow.pl

22 779-00-21

 

Referat Gospodarki Mieszkaniowej

Agata Dutkiewicz

Bud. B, pok. 2

a.dutkiewicz@jozefow.pl

22 779-00-52

Anna Niemyjska

Bud. B, pok. 2

a.niemyjska@jozefow.pl

 22 779-00-53

 

Referat Gospodarki Komunalnej

Jadwiga Łaszewska  

Bud. A, pok.125

j.laszewska@jozefow.pl

22 779-00-55

Kazimierz Ciorga 

Bud. A, pok. 120

k.ciorga@jozefow.pl

22 778-11-80

Magdalena Cymerman  

Bud. A, pok.125

m.cymerman@jozefow.pl

22 779-00-16

Sebastian Jałocha

Bud. A, pok. 120

sjalocha@jozefow.pl

22 778-11-80

Renata Kałowska

Bud. A, pok. 120

r.kalowska@jozefow.pl

22 779-00-48

Tomasz Rzeszot

Bud. A, pok. 121

t.rzeszot@jozefow.pl

22 779-00-18

Karolina Zakrzewska

Bud. A, pok. 121

k.zakrzewska@jozefow.pl

22 779-00-20

Katarzyna Bogusz

Bud. A, pok. 121 k.bogusz@jozefow.pl 22 779-00-20

 

Referat Informatyki

Tomasz Kowalczyk

Bud. A, pok. 3

t.kowalczyk@jozefow.pl

22 779-00-31

22 779-00-81

Daniel Pietrzak

Bud. A, pok. 3

d.pietrzak@jozefow.pl

22 779-00-31

22 779-00-81

Sławomir Zieliński

Bud. A, pok. 3

s.zieliński@jozefow.pl

22 779-00-31

22 779-00-81

 

Referat Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu (Bud. Przedszkola Miejskiego Nr 2, ul. Sosnowa 17)

Dorota Kembrowska

 

kembrowska@jozefow.pl

22 779-00-23

Elżbieta Czarnogłowska

 

e.czarnoglowska@jozefow.pl

22 779-00-41

Iwona Kania 

 

i.kania@jozefow.pl

22 779-00-41

Daria Olifirowicz 

 

 d.olifirowicz@jozefow.pl

22 779-00-41

Wioleta Sztengauzer

 

w.sztengauzer@jozefow.pl

22 779-00-41

Karol Dyczewski

 

 

22 779-00-41

 

Referat Realizacji Budżetu 

Ewa Walkiewicz 

Bud. A, pok. 122

 

22 779-00-34

Jolanta Chruścielewska 

Bud. A, pok. 126

j.chruscielewska@jozefow.pl

22 778-11-99

Małgorzata Kiełczyńska 

Bud. A, pok. 123

 

22 778-11-69

Hanna Kiliszek 

Bud. A, pok. 126

 

22 778-11-99

Anna Kondej 

Bud. A, pok. 122

 

22 779-00-36

Iwona Patejko

Bud. A, pok. 122

 

22 779-00-36

Izabela Skrobińska 

Bud. A, pok. 126

 i.skrobinska@jozefow.pl

22 779-00-43

Sylwia Witan

Bud. A, pok. 122

s.witan@jozefow.pl

22 779-00-36

 

Referat Realizacji Projektów  (ul. Sosnowa 17 c)

Marzena Czerbniak

Bud. C

m.czerbniak@jozefow.pl

22 779-00-57

Urszula Lisowska 

Bud. C

u.lisowska@jozefow.pl

22 778-11-62

Monika Mouketou-Tarazewicz 

Bud. C

m.tarazewicz@jozefow.pl

22 778-11-72

Anna Rak

Bud. C

annarak@jozefow.pl

22 779-00-59

Stella Dorota Sokół

Bud. C

d.sokol@jozefow.pl

22 779-00-59

Monika Szołucha - Przybyś

Bud. C

m.szolucha@jozefow.pl

22 779-00-05

Monika Gajownik Bud. C m.gajownik@jozefow.pl

22 779-00-05

Ewa Krawczyk Bud. C e.krawczyk@jozefow.pl

22 778-11-62

 

Referat Rozwoju i Promocji Gospodarczej

Edyta Komińczyk

Bud. A, pok. 2

edyta.kominczyk@jozefow.pl

22 779-00-58

Kinga Bogucka

Bud. A, pok. 1

k.bogucka@jozefow.pl

22 779-00-10

Karolina Szostak

Bud. A, pok. 1

k.szostak@jozefow.pl

22 779-00-10

Ewa Prokopczyk

Bud. A, pok. 1

ewa.prokopczyk@jozefow.pl

22 778-11-86

 

Referat Świadczeń Rodzinnych 

Marianna Rutkowska

Bud. B, pok. 1

m.rutkowska@jozefow.pl

22 779-00-29

Sylwia Łoskot 

Bud. B, pok. 1

 

22 779-00-29

Magdalena Wachnik 

Bud. B, pok. 1

 

22 779-00-29

Magdalena Jóźwicka

Bud. B, pok. 1   22 779-00-29

 

Referat Windykacji Należności 

Agnieszka Szopa 

Bud. A, pok. 6

a.szopa@jozefow.pl

22 779-00-33

Magdalena Pozorek

Bud. A, pok. 6

m.pozorek@jozefow.pl

22 779-00-33

Szymon Bakuła 

Bud. A, pok. 5

sz.bakula@jozefow.pl

22 779-00-42

Urszula Wawrzynowska-Samsel

Bud. A, pok. 5

u.wawrzynowska@jozefow.pl

22 778-11-65

Ewa Wiśniewska 

Bud. A, pok. 7

e.wisniewska@jozefow.pl

22 779-00-26

Agnieszka Woźniak 

Bud. A, pok. 5

a.wozniak@jozefow.pl

22 778-11-65

 

Referat Wymiaru i Kontroli Podatkowej

Agnieszka Piotrowska  

Bud. A, pok. 3

a.piotrowska@jozefow.pl

22 779 00 56

Marzena Belka 

Bud. A, pok. 3

m.belka@jozefow.pl

22 779-00-32

Dorota Toczewska

Bud. A, pok. 3

d.toczewska@jozefow.pl

22 779 00 56

Arkadiusz Zaborowski 

Bud. A, pok. 3

a.zaborowski@jozefow.pl

22 779-00-32

 

Referat Zagospodarowania Przestrzennego

Dariusz Rogowski

Bud. B, pok. 3

rogowski@jozefow.pl

22 779-00-37

Izabella Gawryszewska 

Bud. B, pok. 4

i.gawryszewska@jozefow.pl

22 779-00-17

Małgorzata Kacperska 

Bud. B, pok. 4

m.kacperska@jozefow.pl

22 779-00-17

Paweł Kowalski 

Bud. B, pok. 4

p.kowalski@jozefow.pl

22 778-11-71

Agata Maciąg

Bud. B, pok. 4

a.maciag@jozefow.pl

22 778-11-71

 

Referat Zamówień Publicznych i Ochrony Środowiska

Małgorzata Fiedukowicz 

Bud. A, pok. 115

m.fiedukowicz@jozefow.pl

22 779-00-39

Marta Bartnik 

Bud. A, pok. 115

m.bartnik@jozefow.pl

22 779-00-54

Michał Piętka 

Bud. A, pok. 115

m.pietka@jozefow.pl

22 779-00-54

Maciej Bogusz

Bud. A, pok. 115

m.bogusz@jozefow.pl

22 779-00-39

 

Bud. B, pok. 1

Bud. B, pok. 1