Aktualności
W szkołach zabrzmiał ostatni dzwonek i rozpoczęły się wakacje. Miasto przygotowało ofertę dla najmłodszych, którzy pozostają w tym czasie w Józefowie.
Powiatowy Lekarz Weterynarii informuje o zagrożeniu wścieklizną na obszarze Otwocka, Karczewa i części Józefowa.
Od 1 lipca 2019 r. świadczenie wychowawcze przysługuje na każde dziecko w rodzinie do osiągnięcia pełnoletności. Od tego dnia nie obowiązuje już kryterium dochodowe.
W bieżącym naborze wniosków o dofinansowanie do wymiany kotłów starego typu złożono już 18 wniosków. Sześć z nich zakończyło się podpisaniem umowy, pozostałe są w trakcie ...
Z początkiem lipca w Józefowie zacznie obowiązywać nowa umowa na odbiór odpadów. Koszty po stronie mieszkańców i harmonogram wywozu pozostają bez zmian. Zgodnie z wymogami ...
We wrześniu rusza kolejna tura bezpłatnych szkoleń komputerowych. Mogą w nich wziąć udział wszyscy mieszkańcy województwa mazowieckiego, którzy ukończyli 25 lat.
(17 lipca 2019)
Zakończyła się przebudowa ul. Dąbrowskiej. Wykonano 178 mb jezdni asfaltowej oraz zjazdy i dojścia do furtek.
(17 lipca 2019)
We wczesnych godzinach porannych na drodze 801 (ul. Nadwiślańska) miał miejsce poważny wypadek samochodowy. Ulica była zablokowana, a o godz. 10:00 wprowadzono ruch wahadłowy.
(17 lipca 2019)
Po przedszkolach przyszedł czas na szkolne zerówki, biblioteki, MOK i przychodnię. Burmistrz Marek Banaszek podpisał dziś umowę z Urzędem Marszałkowskim o dofinansowanie zakupu 16 oczyszczaczy powietrza.
(15 lipca 2019)
W związku z prowadzonymi pracami nad przygotowaniem Audytu Krajobrazowego Woj. Mazowieckiego Marszałek Województwa zwraca się z prośbą do mieszkańców o wypełnienie ankiety dotyczącej "krajobrazu pospolitego".
(11 lipca 2019)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Najczęściej zadawane pytania Józefow - ZIT Budżet miasta Józefów nad Świdrem Rewitalizacja Podłącz się sieci wodno-kanalizacyjnej