Aktualności
Przewrócony słupek, nieświecąca latarnia, wyrwa w jezdni – od dzisiaj mieszkańcy Józefowa mogą zgłaszać takie usterki poprzez specjalną platformę „Naprawmy to”.
Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na bezpłatne szkolenia komputerowe dla osób powyżej 25 roku życia. Szkolenia odbędą się w lipcu.
W związku z prośbami mieszkańców, godziny otwarcia PSZOK przy ul. Jarosławskiej zostały wydłużone. Od maja punkt działa w soboty godz 8:00 - 18:00.
Ruszył dodatkowy nabór wniosków o dofinansowanie do wymiany kotłów. Właściciele starych kopciuchów mogą ubiegać się nawet o 9 tys. zł dopłaty. Termin składania wniosków – do ...
Miłośnicy sportu - szykujcie rowery, kijki, wiosła i ... kąpielówki. ICSiR nie da Wam odpocząć co najmniej przez trzy najbliższe weekendy. Czeka Was rajd wokół Góry Lotnika, spływ ...
26 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Gdzie głosować w Józefowie?
(25 maja 2019)
Miasto Józefów przedstawia "raport o stanie gminy" - opracowanie, które zgodnie z Ustawą o samorządzie gminnym miasta, powiaty i województwa składają do 31 maja każdego roku.
(23 maja 2019)
Samorząd Województwa Mazowieckiego już po raz czternasty realizuje konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”. Konkurs kierowany jest do fotografów amatorów, znających miejsca i wydarzenia na Mazowszu, które warto pokazać innym.
(23 maja 2019)
Przewrócony słupek, nieświecąca latarnia, wyrwa w jezdni – od dzisiaj mieszkańcy Józefowa mogą zgłaszać takie usterki poprzez specjalną platformę „Naprawmy to”.
(23 maja 2019)
Miesięcznik samorządowy Wspólnota opublikował ranking samorządów pod kątem wspierania lokalnych klubów piłkarskich. Józefów znalazł się na 10 miejscu wśród wszystkich gmin miejskich w całej Polsce.
(23 maja 2019)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Najczęściej zadawane pytania Podłącz się sieci wodno-kanalizacyjnej Budżet miasta Józefów nad Świdrem 500+small Rewitalizacja Józefow - ZIT