Aktualności
W sobotę 2 grudnia czeka moc atrakcji. Szczególnie polecamy naszą WIELKĄ NIESPODZINKĘ na Skwerze, która rozpocznie się o 15:30.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze złożenia kwiatów, inscenizacji plenerowej „Niepodległość trudne słowo" oraz 7. Biegu Niepodległości.
Pojazdy zmuszone przekraczać tory kierowane będę do przejazdu naziemnego przy przystanku PKP Józefów. Zmiana organizacji ruchu może potrwać do końca roku.
Miasto Józefów zamierza ubiegać się w 2018 roku o dotacje z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Na deklaracje czekamy do 15 grudnia.
Wydarzenie odbyło w niedzielę 12 listopada przy Parafii p.w. Matki Bożej Częstochowskiej. Na odwiedzających czekały m. in. zabytkowe eksponaty, pojazdy i sprzęt wojskowy, konkursy ...
Zgodnie z przepisami worki z odpadami wystawiamy tylko w dniu odbioru przed godz. 7:00. Straż Miejska przeprowadzi kontrole terminowości wystawiania ...
(21 listopada 2017)
Najlepszą autorską wizję klubu filmowego zaprezentował młodzież działająca w klubie filmowym przy Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie.
(20 listopada 2017)
Komendant Powiatowy Policji w Otwocku zaprasza na debatę poświęconą poprawie bezpieczeństwa w Józefowie.
(20 listopada 2017)
W sobotę 2 grudnia czeka moc atrakcji. Szczególnie polecamy naszą WIELKĄ NIESPODZINKĘ na Skwerze, która rozpocznie się o 15:30.
(17 listopada 2017)
16 listopada odbyło się posiedzenie dotyczące opłat za wodę i ścieki. Jednak tematem głównym stała się budowa oczyszczalni ścieków w Józefowie.
(16 listopada 2017)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Józefów nad Świdrem Rewitalizacja Podłącz się sieci wodno-kanalizacyjnej Plan miasta Przedsiębiorcy 500+small Józefow - ZIT