Aktualności
Zasady działania urzędu i instytucji miejskich zmieniają się wraz z ogłaszaniem przez rząd kolejnych obostrzeń i wytycznych. Jak Miasto funkcjonuje obecnie? Sprawdź w przewodniku. ...
W tym roku charytatywny jarmark świąteczny "Gwiazdobranie i Dawanie" nie może odbyć się w dotychczasowej formie. Organizatorzy, widząc ogromną potrzebę kontynuowania józefowskiej ...
Najbliższe przetargi na sprzedaż działek (wyznaczone na 7 grudnia) odbędą się w formie elektronicznej. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami.
W związku z ogłoszonymi przez rząd zasadami pracy administracji publicznej bezpośrednie przyjmowanie klientów w budynkach Urzędu Miasta zostaje ograniczone do minimum. Prosimy o ...
Jesteś seniorem i potrzebujesz pomocy w zakupach? Zadzwoń do Straży Miejskiej.
Hydrosfera zawiadamia, że 2 grudnia (środa) w godzinach od 8:00 do 12:00, nastąpi przerwa w dostawie wody w ul. Świderskiej na odcinku od ul. Leśnej do ul. Długiej.
(1 grudnia 2020)
Rozpoczął się remont ul. Świderskiej na odcinku od ul. Sosnowej do ul. Powstańców W-wy.
(1 grudnia 2020)
Rozpoczęła się budowa nowej nakładki asfaltowej na ul. Asnyka (na odcinku od Złotej Jesieni do Willowej).
(30 listopada 2020)
Od 30 listopada drzwi biblioteki znowu mogą zostać otwarte dla czytelników. Obie józefowskie placówki działają, ale nadal w rygorze sanitarnym.
(30 listopada 2020)
Zasady działania urzędu i instytucji miejskich zmieniają się wraz z ogłaszaniem przez rząd kolejnych obostrzeń i wytycznych. Jak Miasto funkcjonuje obecnie? Sprawdź w przewodniku. (Nowa informacja: Biblioteka wznawia działalność).
(30 listopada 2020)
Twój adres e-mail:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miasta Józefowa z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 i na wysłanie informacji w postaci newslettera.  
Wymiana pieców - licznik miesięcy Józefow - ZIT 30-lecie samorządu Budżet miasta Józefów nad Świdrem Rewitalizacja